Z życia galerii


Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Promocja Dzień Matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

W Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 znajdą Państwo doskonałe Malarstwo, Grafikę i Rzeźbę. Nowoczesne Obrazy Olejne na sprzedaż.

Choć od Dnia Mamy dzieli nas jeszcze kilka dni, już teraz rozpoczynamy naszą akcję promocyjną.

-5% na serię „Tulipany” Edwarda Dwurnika oraz -26% zniżki z okazji zbliżającego się Dnia Matki od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy.

Więcej...

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

PROMOCJA NA MAJÓWKĘ

W internetowym sklepie Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

-10% za 1 -20% za 2 -30% za 3 zakupione dzieła sztuki! Rabat naliczany jest po dokonaniu zamówienia w esklepie https://foksal17.pl/obrazy Promocja obowiązuje w dniach 28.04-7.05.2018 Więcej...

NOC MUZEÓW w GALERII FOKSAL 17

NOC MUZEÓW w GALERII FOKSAL 17

NOC MUZEÓW zbliża się wielkimi krokami! Tej jedynej w roku nocy będziemy mieli możliwość gościć Państwa aż do późnych godzin nocnych!

Zapraszamy Państwa do naszej Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17, gdzie odbędą Państwo niezwykłą podróż przez style różne style i nurty malarstwa współczesnego. Od klasycznego malarstwa olejnego w stylu florenckiego renesansu, przez wizjonerskie dzieła sztuki utrzymane w konwencji romantyzmu, po bardzo nowoczesne obrazy w stylu pop artu czy abstrakcji rodem z lat 40 i 50 ubiegłego stulecia!

Więcej...

Obrazy Edwarda Dwurnika. Tulipany i Action painting

Obrazy Edwarda Dwurnika. Tulipany i Action painting

Monochromatyczne miasta Edwarda Dwurnika i action painting w stylu Pollocka

Edward Dwurnik tworzy swoje obrazy na pracach innych artystów, co wzbudza w świecie sztuki pewne kontrowersje. Maluje widoki miast, monochromatyczne, błękitne oraz żywe i kolorowe, tworzy również portrety oraz akty. Artysta znany również ze swych prostych, bogatych kolorystycznie tulipanów - niewielkich obrazów z symbolicznym kwiatkiem oraz dużych formatów zapełnionych po brzegi multiplikacjami tych jednobarwnych kwiatów, zajął się malowaniem ciekawych abstrakcji.

Więcej...

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA

**-13%**na obrazy przedstawiające Tulipany autorstwa Edwarda Dwurnika oraz **-31%** od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy!

Więcej...

Obrazy na ścianę!

Obrazy na ścianę!

Pusta ściana.

Wszystko zaczyna się od pustej ściany. W życiu każdego z nas nadchodzi taki moment, w którym #gołaściana, zaczyna „kłuć w oko”. W dobie Internetu pomysły, inspiracje i gotowe produkty są na wyciągnięcie ręki. Rozpoczynamy więc poszukiwania, a w sieci roi się od stron, blogów, grup, forów i filmów z poradami i propozycjami na mniej lub bardziej skomplikowane dekoracje ścienne. W konsekwencji stajemy przed wyborem, czym zapełnić naszą ścianę, a jak widać jest w czym wybierać.

Obrazy na ścianę.

Wśród wielu pomysłów na dekorowanie ściany, obrazy są jednym z najlepszych wyborów, jakic...

Więcej...

Liryzm abstrakcji

Liryzm abstrakcji

Liryzm abstrakcji w obrazach Majrowskiego – wystawa malarstwa Zdzisława Majrowskiego -Constantina Meyro w Domu Aukcyjnym Art in House

Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 zaprasza na wystawę obrazów Zdzisława Majowskiego-Meyro, która odbędzie się w Domu Aukcyjnym Art In House. To przekrój twórczości tego uznanego w świecie artysty. Obraz zmian i emocji, które towarzyszyły artyście na przestrzeni ponad 40 lat pracy artystycznej. To emocjonalne abstrakcje w różnych technikach, o różnorakim charakterze. Kluczowym aspektem wystawy są zmiany, jakie zachodziły w jego indywidualnej formie przekazu artystycznego.

Więcej...

Tematy tabu, baśniowy świat i groteska, czyli rysunki Piotra Kamieniarza

Tematy tabu, baśniowy świat i groteska, czyli rysunki Piotra Kamieniarza

Groteskowe rysunki Piotra Kamieniarza

Piotr Kamieniarz to twórca świadomy swej sztuki, wnikliwy obserwator społeczeństwa, znawca ludzi. Jego podszyte groteską, czarno-białe rysunki w subtelny sposób obnażają ludzkie przywary, poruszają tematy tabu, ukazują to czego się wstydzimy, o czym boimy się rozmawiać. Te urocze, pełne słodyczy prace w symboliczny sposób poruszają trudną tematykę zdrady, bólu, rozczarowania. Kamieniarz jako wnikliwy obserwator ludzi w przystępny dla sposób, pod kamuflażem urokliwych rysunków przemyca prawdę, porusza problemy społeczne.

Więcej...

Kategorie