Z życia galerii


Dołączamy do projektu TSD oraz Allegro!

Dołączamy do projektu TSD oraz Allegro!

Allegro mecenasem Targów Sztuki Dostępnej 2019

Tegoroczna edycja TSD w Warszawie wywołuje emocje już na początku listopada, wielu kolekcjonerów i koneserów sztuki oczekuje z niecierpliwością oferty wystawców oraz wydarzeń towarzyszących Targom. Okoliczności te zaowocowały projektem early-bird, którym jest wyjątkowa oferta aukcyjna we współpracy z gigantem internetowego handlu w Polsce - serwisem Allegro! Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 jest obecna w Strefie Kolekcjonera Allegro od dłuższego czasu i również tym razem, w dniach 7 - 14 listopada br. będziemy oferować nasze eksponaty! Dowiedzcie się Państwo więcej... Więcej...

IV licytacja Strefy Kolekcjonera Allegro

IV licytacja Strefy Kolekcjonera Allegro

Rozpoczyna się edycja Strefy Kolekcjonera Allegro!

Już po raz kolejny Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 ma przyjemność oferować swoje zbiory dzieł sztuki na internetowej aukcji portalu Allegro. Zdecydowaliśmy się wyselekcjonować dzieła polskich malarz współczesnych o ugruntowanej renomie oraz twórców, którzy dopiero zyskują swój artystyczny rynek wtórny. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Strefy Kolekcjonera Allegro i do owocnej licytacji online już od niedzieli, 7 kwietnia!

Więcej...

Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Promocja Dzień Matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

W Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 znajdą Państwo doskonałe Malarstwo, Grafikę i Rzeźbę. Nowoczesne Obrazy Olejne na sprzedaż.

Choć od Dnia Mamy dzieli nas jeszcze kilka dni, już teraz rozpoczynamy naszą akcję promocyjną.

-5% na serię „Tulipany” Edwarda Dwurnika oraz -26% zniżki z okazji zbliżającego się Dnia Matki od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy.

Więcej...

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

PROMOCJA NA MAJÓWKĘ

W internetowym sklepie Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

-10% za 1 -20% za 2 -30% za 3 zakupione dzieła sztuki! Rabat naliczany jest po dokonaniu zamówienia w esklepie https://foksal17.pl/obrazy Promocja obowiązuje w dniach 28.04-7.05.2018 Więcej...

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA

**-13%**na obrazy przedstawiające Tulipany autorstwa Edwarda Dwurnika oraz **-31%** od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy!

Więcej...

Promocja na Dzień Kobiet

Promocja na Dzień Kobiet

Dzień kobiet w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 Promocja z okazji Dnia Kobiet! Od 1 do 10 marca w Naszej Galerii Foksal 17 rewelacyjne rabaty!

-20% na serię „Tulipany” Edwarda Dwurnika oraz -30% od ceny galeryjnej lub on-line na pozostałe obrazy z kategorii KWIATY.

Walory estetyczne oraz wrażeniowe kwiatów wykorzystywane są w malarstwie przede wszystkim w celach ozdobnych, by uatrakcyjnić kompozycję martwej natury, jednak mają też znaczenie symboliczne.

Święto Kobiet to nie tylko tradycyjna romantyczna kolacja w dobrej restauracji. To także okazja, aby w mniej sztampowy sposób niż zwykle...

Więcej...

Promocja Walentynkowa

Promocja Walentynkowa

Rewelacyjna zniżka **-20%**na kultowe, nowoczesne obrazy olejne przedstawiające Tulipany autorstwa Edwarda Dwurnika oraz **-30%** od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie dzieła sztuki z kategorii KWIATY. Obrazy olejne autorstwa Edwarda Dwurnika to szalenie interesujące obiekty dla kolekcjonerów i inwestorów w polską sztukę współczesną. Te bardzo nowoczesne, minimalistycznie przedstawione kwiaty, kontrastowe zderzenie czystych, żywych barw i prosta, nieskrępowana forma w połączeniu z niewielkim formatem tej pracy sprawia, że jest to idealny obraz np. na prezent. Tulipany, to temat w malars...

Więcej...

Kategorie