Z życia galerii


Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Dzień matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Promocja Dzień Matki w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

W Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 znajdą Państwo doskonałe Malarstwo, Grafikę i Rzeźbę. Nowoczesne Obrazy Olejne na sprzedaż.

Choć od Dnia Mamy dzieli nas jeszcze kilka dni, już teraz rozpoczynamy naszą akcję promocyjną.

-5% na serię „Tulipany” Edwarda Dwurnika oraz -26% zniżki z okazji zbliżającego się Dnia Matki od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy.

Więcej...

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

MAJÓWKA W GALERII FOKSAL 17

PROMOCJA NA MAJÓWKĘ

W internetowym sklepie Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

-10% za 1 -20% za 2 -30% za 3 zakupione dzieła sztuki! Rabat naliczany jest po dokonaniu zamówienia w esklepie https://foksal17.pl/obrazy Promocja obowiązuje w dniach 28.04-7.05.2018 Więcej...

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA PIĄTEK 13

PROMOCJA

**-13%**na obrazy przedstawiające Tulipany autorstwa Edwarda Dwurnika oraz **-31%** od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie pozostałe obrazy!

Więcej...

Promocja na Dzień Kobiet

Promocja na Dzień Kobiet

Dzień kobiet w Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 Promocja z okazji Dnia Kobiet! Od 1 do 10 marca w Naszej Galerii Foksal 17 rewelacyjne rabaty!

-20% na serię „Tulipany” Edwarda Dwurnika oraz -30% od ceny galeryjnej lub on-line na pozostałe obrazy z kategorii KWIATY.

Walory estetyczne oraz wrażeniowe kwiatów wykorzystywane są w malarstwie przede wszystkim w celach ozdobnych, by uatrakcyjnić kompozycję martwej natury, jednak mają też znaczenie symboliczne.

Święto Kobiet to nie tylko tradycyjna romantyczna kolacja w dobrej restauracji. To także okazja, aby w mniej sztampowy sposób niż zwykle...

Więcej...

Promocja Walentynkowa

Promocja Walentynkowa

Rewelacyjna zniżka **-20%**na kultowe, nowoczesne obrazy olejne przedstawiające Tulipany autorstwa Edwarda Dwurnika oraz **-30%** od ceny galeryjnej lub on-line na wszystkie dzieła sztuki z kategorii KWIATY. Obrazy olejne autorstwa Edwarda Dwurnika to szalenie interesujące obiekty dla kolekcjonerów i inwestorów w polską sztukę współczesną. Te bardzo nowoczesne, minimalistycznie przedstawione kwiaty, kontrastowe zderzenie czystych, żywych barw i prosta, nieskrępowana forma w połączeniu z niewielkim formatem tej pracy sprawia, że jest to idealny obraz np. na prezent. Tulipany, to temat w malars...

Więcej...

Kategorie