Z życia galerii


NOC MUZEÓW w GALERII FOKSAL 17

NOC MUZEÓW w GALERII FOKSAL 17

NOC MUZEÓW zbliża się wielkimi krokami! Tej jedynej w roku nocy będziemy mieli możliwość gościć Państwa aż do późnych godzin nocnych!

Zapraszamy Państwa do naszej Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17, gdzie odbędą Państwo niezwykłą podróż przez style różne style i nurty malarstwa współczesnego. Od klasycznego malarstwa olejnego w stylu florenckiego renesansu, przez wizjonerskie dzieła sztuki utrzymane w konwencji romantyzmu, po bardzo nowoczesne obrazy w stylu pop artu czy abstrakcji rodem z lat 40 i 50 ubiegłego stulecia!

Więcej...

Liryzm abstrakcji

Liryzm abstrakcji

Liryzm abstrakcji w obrazach Majrowskiego – wystawa malarstwa Zdzisława Majrowskiego -Constantina Meyro w Domu Aukcyjnym Art in House

Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 zaprasza na wystawę obrazów Zdzisława Majowskiego-Meyro, która odbędzie się w Domu Aukcyjnym Art In House. To przekrój twórczości tego uznanego w świecie artysty. Obraz zmian i emocji, które towarzyszyły artyście na przestrzeni ponad 40 lat pracy artystycznej. To emocjonalne abstrakcje w różnych technikach, o różnorakim charakterze. Kluczowym aspektem wystawy są zmiany, jakie zachodziły w jego indywidualnej formie przekazu artystycznego.

Więcej...

Kategorie