Agnieszka Adamska

Agnieszka Adamska

Agnieszka Adamska urodziła się i mieszka w Łodzi.

To tutaj maluje i wystawia swoje obrazy, które od lat zdobią ściany w wielu polskich domach. Jest absolutnym samoukiem. Porzuconą w dzieciństwie malarską pasję odnalazła po latach już jako osoba dojrzała.

Cały czas rozwija i wzbogaca swój warsztat. Od szkiców ołówkiem, poprzez pastele, doszła do trudnej techniki malarstwa olejnego.

Jak sama twierdzi, dopiero pędzel i szpachla pozwalają w pełni wyrazić powstające w jej głowie obrazy i emocje.

Pomimo młodego wieku (rocznik 1982) może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Co prawda nie doczekała się jeszcze oficjalnej wystawy, lecz jej prace można było wielokrotnie podziwiać w kawiarniach-galeriach łódzkich przyjaciół oraz podczas spotkań plenerowych.

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!