Agnieszka Jaśkiewicz-Rozbicka

Agnieszka Jaśkiewicz-Rozbicka

Agnieszka Jaśkiewicz-Rozbicka ur.w 1977 roku w Starachowicach, od kilku lat zajmuje się malowaniem na szkle i ceramice. Oprócz obrazów maluje bombki, jaja wielkanocne i inne ceramiczne przedmioty.

Prace wykonywane są głównie na szkle hartowanym techniką malowania trwałego wymagającego zastosowania farb ceramicznych i wypalania w stosownej do rodzaju szkła temperaturze. Nasączone są prymitywizmem i pozorną naiwnością. Stanowią wewnętrzną ucieczkę autorki w bajkowy, magiczny i symboliczny świat przez zastosowanie prostej techniki, dbałości o szczegóły a także skrajnie subiektywnego punktu widzenia. W cyklach obrazów zestawia żywe kolory oraz geometryczne niesamowite kształty jako wyraz emocji związanych z pracą w korporacji. Deformacja rzeczywistości ma tu więc wiele ukrytych znaczeń...

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!