Cai Caslavinieri

Cai Caslavinieri

Artysta interdyscyplinarny. Zajmuje się zarówno obrazem, dźwiękiem, jak i formą. W jego dorobku znajdują się projekty z wielu dziedzin artystycznych, Cai występuje w nich jako muzyk instrumentalista, kompozytor, DJ, rzeźbiarz, fotograf, operator, kierownik zdjęć, dziennikarz, reżyser, dokumentalista o międzynarodowej sławie. Jego ostatni projekt ,,A.I.SmartArts – Made By Artist”- to połączenie rzeźby z robotyką i sztuczną inteligencją, najnowszymi technologiami. To urzekające reaktywne i interaktywne, fascynujące i świeże formy artystyczne.

Swój debiut rzeźbiarski rozpoczął inteligentną, interaktywną rzeźbą ,,Pacifica”, wystawioną dla publiczności na EXPO XXI w Warszawie ,,18 WARSZAWSKIE TARGI SZTUKI”, które odbyły się w 2021r. W 2022 roku na 19 WARSZAWSKICH TARGACH SZTUKI" zaprezentował kolejną interaktywną rzeźbę "Kraken".

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!