Dona Volans

Dona Volans

Dona Volans - ur. 6 czerwca 1983r.


Artystka o sobie:

Pasjonatka architektury i designu.

Wychodzę z założenia, że jeśli reinkarnacja istnieje, to bez wątpienia w poprzednich wcieleniach byłam architektem, ponieważ już od najmłodszych lat, jeszcze za czasów szkoły podstawowej, moje zeszyty przepełnione były rysunkami architektonicznymi, które sama tworzyłam .Przede wszystkim miłośniczka sztuki we wnętrzach .

Tworząc projekt wnętrza swojego nowego apartamentu, zapragnęłam mieć bardzo oryginalne dodatki i tak owa wizja skłoniła mnie do wykonania pierwszego obrazu i lampy - w tym momencie przepadałam totalnie i bezpowrotnie w świecie abstrakcji mojego umysłu :)

Drogą eksperymentalną opracowałam niesamowitą technikę malowania pianą; często też w moich obrazach niektóre detale podkreślam żywicą epoksydową, która odbija światło, a to mocno intryguje i zachęca do refleksji.

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!