Gennadij Shlykov

Gennadij Shlykov

Gennadij  Shlykov urodził się w 1957 r.

W swoim czasie ukończył Moskiewską Szkołę Artystyczną i Szkolną Pracownię Sztuki Nieformalnej. Od 1990 roku Giennadij Shlykov jest członkiem Związku Artystów ZSRR. Później został członkiem Narodowego Związku Artystów Ukrainy. Od 1996 - stały uczestnik Art-Manege (Rosja). Od dwudziestu lat mieszka i pracuje na Ukrainie.

Wystawy Shlykova odbywały się z dużym powodzeniem w całej jego twórczej karierze w Ukrainie, w Rosji, Japonii, Włoszech, USA, Turcji, Niemczech, Czechach i Finlandii. Dziś jego prace znajdują się w zbiorach galerii i zbiorach prywatnych w 27 krajach świata. Niektóre dzieła mistrza zostały zakupione przez Ministerstwa Kultury Rosji i Ukrainy. Obrazy Shlykova znajdują się w prywatnych kolekcjach A. Makarevicha, A. Kutikova, markiza De Lito (Włochy) i wielu innych celebrytów.


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!