Jacek Strzódka

Jacek Strzódka

Urodzony w 1953 roku w Poznaniu. Studiował w PWSSP w Poznaniu (pracownie prof. T. Brzozowskiego, E. Markowskiego, T. Jackowskiego, J. Kułakowskiego), dyplom uzyskał w roku 1982. Jego prace wystawiane były wielokrotnie na terenie kraju i Europy (Poznań, Kraków, Hamburg, Wrocław, Gniezno, Strasburg, Suwałki, Trappenkamp, Londyn, Budapeszt, Sopot, Ystad, Bazylea, Bielsko Biała, Berlin).

W swojej pracy artystycznej stara się uchwycić to co niewidoczne: wewnętrzny czas i cechy doniosłe w pozornie banalnych przedmiotach, sytuacjach i zjawiskach otaczającego nas świata. Oddając się medytacji odkrywa ducha rzeczywistości.

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!