Kuba Chomicki

Kuba Chomicki

Kuba Chomicki urodził się 22 czerwca 1975 roku w Oleśnicy.

Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu na kierunku "repuserstwo oraz formy użytkowe ze specjalizacją w metalu".

Współpracuje z warszawskimi galeriami sztuki współczesnej.

Zajmuje się malarstwem olejny i akrylowym. Z pasją tworzy grafiki, wykorzystując akwarele, tempery, tusz, pastele, ołówek, stosując obróbkę cyfrową własnych prac, kolaże, własną fotografię cyfrową.

Tworzy kolorowe, ekspresyjne, niekiedy kubistyczne obrazy olejne, które sygnowane są pseudonimem St.Krzciuk lub nazwiskiem artysty. W tematyce jego prac widać wspólny mianownik z legendarnym dzisiaj czasopismem literackiem o tematyce science fiction "Ubik", które założył.

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!