Małgorzata Greguła

Małgorzata Greguła

Małgorzata Greguła urodziła się w 1969r. w Stargardzie Szczecińskim. Od 15 lat jej miejscem zamieszkania i pracy jest Radom.

Od lat pasjonuje się i para zawodowo projektowaniem grafiki komputerowej, oraz malarstwem sztalugowym. Realizuje głównie malarstwo olejne.

Interesuje się wszystkim co piękne – czyli malarstwem, grafiką, fotografią … po prostu sztuką.

Zdecydowana większość jej prac, to malarstwo olejne oraz akwarele – pejzaże, abstrakcje, kwiaty....

Swoją przygodę z malarstwem zaczęła już w latach wczesnego dzieciństwa, kiedy podkradała wujkowi farby i próbowała swoich sił na tylnej stronie jego obrazów.

"Farbami i pędzlem staram się ujarzmić swoje myśli i wewnętrzne doznania. To moja droga do wyrażania siebie, do kreowania mojego małego wewnętrznego świata. W mojej twórczości nie staram się oddawać kształtu czy koloru konkretnych przedmiotów czy postaci. Nie maluję chmur, drzew, wody... maluję ciepło pogodnego dnia, puszystość śniegu, tajemniczość jesiennego lasu – nastroje, emocje, pragnienia, uczucia." podsumowuje artystka.

Inspiruje się całym otaczającym ją światem.

polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!