Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Bieszczady

  • Numer ID 813
zapytaj o produkt
Cena:
40000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz olejny "Bieszczady" powstał w roku 2002 i stanowi znakomity egzemplarz ewolucji stylu malarstwa Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Abstrakcyjne obrazy z początku XXI wieku polski malarz tworzył mistrzowsko operując plamą barwą, jak i przejściami z pogranicza renesansowej metody sfumato. Dzięki nowatorskiemu podejściu do nanoszenia pigmentu, prace olejne otrzymują głębię i niepowtarzalny ładunek estetyczny. Prezentowane malowidło powstało na płótnie o dużym formacie (115 cm x 170 cm) i jest wysokiej klasy dekoracją do salonu, nowoczesnego hallu czy saloniku biznesowego. Obraz odnajduje się wyśmienicie na reprezentacyjnej ścianie prywatnego mieszkania lub galerii malarstwa inwestującej w sztukę nowoczesną. Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 z dumą poleca abstrakcję "Bieszczady" jako obraz na sprzedaż.

Enigmatyczne płótno Majrowskiego - używającego również pseudonimu Constantin Meyro - to abstrakcyjne wyobrażenie naturalnego pejzażu. Malarz wykorzystuje w aranżacji tonacje w kolorach ziemi oraz płomienne oranże. Zróżnicowana technika nanoszenia cieni i konturów, pozwala twórcy obrazu stworzyć plany kompozycji w urzekający, miękki sposób.  Absorbujący widza krajobraz obserwowany jest przez abstrakcyjny filtr i daje pełną swobodę interpretacyjną przedstawionego zdarzenia. 

"Bieszczady" to unikalny obraz abstrakcyjny, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, zarówno w ciepłym jak i chłodnym pomieszczeniu. Renomę artystyczną Majrowskiego-Meyro buduje bowiem wszechstronność użytkowa , wdzięk oraz skoncentrowany przekaz. Dzieła artysty i ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów,aukcjonerów i międzynarodowe instytucje sztuki. Są przede wszystkim obrazy olejne o godnym najwyższej uwagi potencjale artystycznym. Oleje Meyro to propozycja dla inwestorów na rynku alternatywnym, którzy liczą na dywersyfikację portfela poprzez dzieła sztuki pięknej.

Dla zapewnienia płynności oferty galeryjnej, prezentacja na żywo możliwa jest po wcześniejszym umówieniu się.  Zapraszamy na Foksal 17 w Warszawie!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!