Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Dualizm przestrzeni

  • Numer ID 824
zapytaj o produkt
Cena:
30000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Abstrakcja "Dualizm przestrzeni" powstała w roku 2008 i stanowi znakomity przykład ewolucji stylu malarskiego Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Abstrakcyjne obrazy polskiego malarza to dzieła o nowatorskim przekazie wizualnym. Mistrzowskie operowanie metodą impasto sprawia, że pozornie nieuporządkowana technika malarska generuje głębię oraz teksturę. Malowidło powstało na płótnie o średnim formacie (130 cm x 90 cm) i jest propozycją luksusowej dekoracji do salonu, nowoczesnego hallu czy saloniku biznesowego. Obraz odnajdzie się doskonale na reprezentacyjnej ścianie prywatnego mieszkania lub formalnego foyer. Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 z dumą poleca abstrakcję "Dualizm przestrzeni" jako obraz na sprzedaż.

Nowatorskie płótno Majrowskiego-Meyro to abstrakcyjna aranżacja o bogactwie efektów malarskich. Za obszary kompozycyjne obrazu odpowiadają dwie sekwencje geometryczne, stworzone za pomocą gęstych warstw olejnych. Autor jako główne plamy barwne wykorzystał tonację morską oraz żółcienie, Widz może odnieść wrażenie przeciwstawności kręgów, jednak nie antagonizmu. Dwa barwne plany są komplementarne dla tej kompozycji. Dzięki temu dzieło malarskie nabiera sugestywnej perspektywy oraz mocnej faktury. Olej "Sindbad" to wielopłaszczyznowa scena prowokująca refleksję, nie narzucając widzom interpretacji. Abstrakcyjny filtr sugestywnie wzmacnia siłę wyrazu tego nieszablonowego dzieła.

"Dualizm przestrzeni" to ultranowoczesny obraz olejny, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, w zarówno chłodnym, jak i ciepłym pomieszczeniu. Renomę Majrowskiego-Meyro budują bowiem wszechstronność użytkowa, kunszt oraz skondensowany przekaz. Dzieła artysty oraz ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów oraz instytucje sztuki na całym świecie. Są to, przede wszystkim, innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Koneserzy chcący rozpocząć przygodę z inwestycją na rynku sztuki współczesnej, znajdą w nich natomiast solidną długoterminową lokatę kapitału.

Dla zapewnienia płynności oferty galeryjnej, prezentacja na żywo możliwa jest po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy na Foksal 17 w Warszawie!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!