Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Eol

  • Numer ID 4640
zapytaj o produkt
sprzedane
opis pracy:

Miniatura olejna "Eol" powstała w roku 2019 i stanowi znakomity egzemplarz stylu malarstwa abstrakcyjnego w wykonaniu Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Nowoczesne obrazy polskiego malarza to dzieła o wizjonerskim ładunku wizualnym. Artysta błyskotliwie operuje metodą impasto, dzięki czemu w finezyjny sposób nadaje obrazowi tekstury i głębi. Malowidło olejne powstało na płótnie o formacie miniatury (30 cm x 24 cm) i jest wysokiej klasy dekoracją na ścianę salonu, foyer czy saloniku biznesowego. Obraz odnajdzie się wyśmienicie na ścianie sypialni lub prywatnej biblioteki. 

Nowatorskie płótno Constantina Meyro - jak brzmi jego przydomek artystyczny - to abstrakcyjna aranżacja o bogactwie efektów malarskich. Autor wykorzystał w tej kreacji łagodne tonacje rozmaitych błękitów wraz z bielą i niewielkim jasnobrązowym detalem. Kontemplując miniaturę dostrzegamy sekwencję szarpanych smug i rozmytych chmur, których barwy służą wyznaczeniu horyzontalnych planów kompozycyjnych. Urozmaicona aplikacja farby pozwala na osiągnięcie jednocześnie chaotycznego, jak i niejako systematycznego efektu. Miniaturowy obraz olejny obserwowany jest przez abstrakcyjne okulary i całkowicie swobodny w interpretacji. 

"Eol" jest ultranowoczesnym obrazem olejnym, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, zarówno w chłodnym jak i ciepłym otoczeniu. Renomę Constantina Meyro buduje wszechstronność użytkowa, finezja i skoncentrowane emocje. Dzieła Meyro i ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów i domy aukcyjne na szczeblu międzynarodowym. Są przede wszystkim innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Koneserzy chcący rozpocząć przygodę z inwestycją w dzieła sztuki, znajdą w nich natomiast doskonałą, alternatywną lokatę kapitału. Dzieła polskiego malarza mogą być klejnotem w kolekcjach prywatnych oraz komercyjnych, dlatego z dumą polecamy "Eol" jako miniaturowy obraz olejny na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z Galerią!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!