Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Głowa

  • Numer ID 4770
zapytaj o produkt
Cena:
1000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Kreacja artystyczna „Głowa” to praca Andrzeja Troca z roku 2017, będąca przykładem zamiłowania tego artysty do technik mieszanych oraz zarówno do abstrakcji jak i malarstwa figuralnego. Urodzony w Zielonej Górze twórca nazywa swój warsztat „rysowaniem farbami” i podkreśla iż nieustannie poszukuje nowych środków wyrazu, jest samoukiem artystycznym. W swoich grafikach i obrazach oddaje życiowe obserwacje i doświadczenia, najczęściej z karykaturalnym i zdeformowanym sznytem. Andrzej Troc nie stroni od ironii i kontrowersji w swoich kreacjach artystycznych, dając wyraz podstawowym ludzkim instynktom, nie zawsze szlachetnym. Przykładem takiej pracy w krzywym zwierciadle jest prezentowane Państwu dzieło „Głowa” o średnich wymiarach 50 cm x 65 cm, stworzone z wykorzystaniem autorskich technik mieszanych, na podłożu kartonowym.

Abstrakcyjne obrazy o przykuwającej wzrok kompozycji i kolorystyce to łakomy kąsek dla kolekcjonerów sztuki nowoczesnej oraz koneserów niebanalnej tematyki artystycznej. Stanowią one znakomity pomysł na dekorację do salonu bądź obraz na ścianę reprezentacyjnego hallu, jak również doskonale rokującą inwestycję w dzieła sztuki pięknej. Przebijająca przez ładunek estetyczny dzieł Troca maniera realizmu magicznego, nadaje jego obrazom dodatkowej atrakcyjności. Panuje obecnie moda na promowanie artystów szczerze mówiących o swojej twórczości, eksperymentujących z formą i treścią. Takim właśnie twórcą jest Andrzej Troc, a Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 z przyjemnością poleca pracę „Głowa” jako obraz na sprzedaż!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!