Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Kwiaty E

  • Numer ID 3508
zapytaj o produkt
sprzedane
opis pracy:

Obraz olejny "Kwiaty E powstał w roku 2018 i stanowi znakomity przykład dojrzałego malarstwa abstrakcyjnego w wykonaniu Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Nowoczesne obrazy polskiego malarza to dzieła o wizjonerskim ładunku wizualnym. Artysta błyskotliwie operuje metodą impasto, dzięki czemu w finezyjny sposób nadaje obrazowi tekstury i głębi. Malowidło powstało na płótnie o średnim formacie (50 cm x 70 cm) i jest wysokiej klasy dekoracją na ścianę salonu, foyer czy saloniku biznesowego. Obraz odnajdzie się wyśmienicie na ścianie sypialni lub prywatnej biblioteki. 

Nowatorskie płótno Constantina Meyro - jak brzmi jego przydomek artystyczny -  to abstrakcyjna kompozycja o bogactwie efektów malarskich. Autor wykorzystał w tej kreacji kontrastowe tonacje żółcieni, różu i oranżu w kielichach kwiatów, z mocną zielenią i kobaltem detali oraz pastelami tła. Drobiazgowa technika nakładania farby oraz mistrzowskie posługiwanie się światłem, pozwoliły malarzowi uzyskać kontrapunkt roślin w pełnym rozkwicie ze statycznością finezyjnego wazonu. Scena obserwowana jest przez abstrakcyjne okulary i całkowicie swobodna w odbiorze. 

"Kwiaty E" są ultranowoczesnym obrazem olejnym, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, zarówno w chłodnym jak i ciepłym otoczeniu. Constantina Meyro buduje wszechstronność użytkowa, finezja i skoncentrowane emocje. Dzieła Meyro i ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów i domy aukcyjne na szczeblu międzynarodowym. Są przede wszystkim innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Koneserzy chcący rozpocząć przygodę z inwestycją w dzieła sztuki, znajdą w nich natomiast doskonałą, alternatywną lokatę kapitału. Dzieła polskiego malarza mogą być klejnotem w kolekcjach prywatnych oraz komercyjnych, dlatego z dumą polecamy "Kwiaty E" jako obraz na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z Galerią!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!