Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Kwiaty G (ed.2/10-2019)

  • Numer ID 4025
zapytaj o produkt
Cena:
2500 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz "Kwiaty G" powstał w roku 2018 i stanowi znakomity przykład dojrzałego malarstwa abstrakcyjnego w wykonaniu Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Nowoczesne obrazy polskiego malarza to dzieła o wizjonerskim ładunku wizualnym. Artysta błyskotliwie operuje metodą impasto, dzięki czemu w finezyjny sposób nadaje obrazowi tekstury i głębi. Prezentowana praca została wykonana na podłoży plexi o średnim formacie (50 cm x 70 cm) w technice druku malarskiego. Jest to wysokiej klasy dekoracja na ścianę salonu, foyer czy saloniku biznesowego. Limitowana reprodukcja obrazu olejnego Meyro odnajdzie się wyśmienicie na ścianie sypialni lub prywatnej biblioteki. 

Nowatorska propozycja Constantina Meyro - jak brzmi jego przydomek artystyczny -  to abstrakcyjna kreacja o bogactwie efektów malarskich. Autor wykorzystał w tej kokmpozycji kontrastowe tonacje żółcieni, oranżu i różu w kielichach kwiatów, wraz z pastelami tła i wyróżniającym się ciemnym wazonem. Drobiazgowa technika nakładania farby oraz mistrzowskie posługiwanie się światłem, pozwoliły malarzowi uzyskać kontrapunkt delikatnych roślin z pozostałą kompozycją. Scena obserwowana jest przez abstrakcyjne okulary i całkowicie swobodna w odbiorze. 

"Kwiaty G" są ultranowoczesnym obrazem olejnym, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, zarówno w chłodnym jak i ciepłym otoczeniu. Constantina Meyro buduje wszechstronność użytkowa, finezja i skoncentrowane emocje. Dzieła Meyro i ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów i domy aukcyjne na szczeblu międzynarodowym. Są przede wszystkim innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Koneserzy chcący rozpocząć przygodę z inwestycją w dzieła sztuki, znajdą w nich natomiast doskonałą, alternatywną lokatę kapitału. Dzieła polskiego malarza mogą być klejnotem w kolekcjach prywatnych oraz komercyjnych, dlatego z dumą polecamy reprodukcję "Kwiaty G" jako obraz na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z Galerią!


znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!