Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Kwiaty sakury

  • Numer ID 4745
zapytaj o produkt
Cena:
2000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Kreacja artystyczna "Kwiaty sakury” to praca Yaroslava Kachmara z roku 2018, reprezentująca cykl dzieł z nurtu współczesnej abstrakcji. Urodzony w 1955 roku we Lwowie artysta fascynuje się nowoczesną grafiką artystyczną od lat 70. XX wieku. Poza działalnością stricte twórczą oraz dzięki współpracy z instytucjami kultury w Lublinie, został kuratorem międzynarodowych projektów artystycznych i częstym uczestnikiem sympozjów dotyczących współczesnej sztuki. Tematyka jego dzieł jest niełatwa do sklasyfikowania, lecz najbliższe prawdzie będzie hasło: graficzna abstrakcja pozostawiona do swobodnej interpretacji widza. Kachmar posługuje się w swoich pracach tzw. mixed-media oraz niewielkimi formatami. Ich przykładem jest prezentowana Państwu grafika „Kwiaty sakury”, wykonana w technice mieszanej na papierze o wymiarach 16 cm x 8 cm.

Miniaturowe nowoczesne grafiki Yaroslava Kachmara zyskały uznanie na wielu międzynarodowych wystawach dzieł sztuki, nagradzane były medalami za osiągnięcia artystyczne. Zarówno muzea, galerie sztuki współczesnej jak i prywatni kolekcjonerzy posiadają miniatury Kachmara w swoich zbiorach. Ukraiński grafik bierze udział w dziesiątkach konkursów na skalę światową, dlatego należy szacować, iż wartość jego dzieł będzie stale rosnąć. Nie ma lepszej przesłanki do podjęcia decyzji o lokacie kapitału w dziełach sztuki nowoczesnej. Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 z przyjemnością zatem poleca pracę „Kwiaty sakury”, jako inwestycyjną grafikę na sprzedaż!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!