Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Moja planeta

  • Numer ID 4268
zapytaj o produkt
Cena:
500 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz nowoczesny "Moja planeta" jest dziełem Wojciecha "Munke" Mundy z 2017 roku, które mamy przyjemność prezentować dla Państwa w ramach kolekcjonerskiej serii inkografii (cyfrowa technika graficzna z wykorzystaniem tuszu), z sygnaturą autora datowaną 2019. Malarz pochodzi z Dolnego Śląska, a specjalistyczne wykształcenie z zakresu sztuk plastycznych odebrał we Wrocławiu. Zapytany o artystyczną autorefleksję "Munke" powie, że najważniejsza dla niego jest swoboda twórcza i niezależność. Nazywany wolnym duchem malarz, zdecydował się na intensywną pracę artystyczną poza murami wrocławskiej Akademii, dzięki czemu tworzy to, co kocha. Kolejnym przejawem indywidualizmu artysty jest jego inklinacja do techniki mieszanej w malarstwie - w praktyce oznacza to wykorzystanie różnego nośnika pigmentu, od wody po olej. oferowana na sprzedaż "Moja planeta" - to inkografia na papierze o formacie miniatury (21 cm x 30 cm). Praca posiada stosowny certyfikat autentyczności reprodukcji.

Kontemplując obraz "Moja planeta" dostrzegamy ultranowoczesne wyobrażenie wycinka ziemskiej skorupy, zawieszonego w próżni. Centralny element tej kreacji umieszczony jest na pastelowym, biało-fioletowym tle. Nieregularna obręcz jawi się jako trawiasty grunt, z skąpo rozmieszczonymi na jego powierzchni roślinami. Kuliste, przypominające łebki pinezek drzewka oraz trawa, zostały oddane w soczystej zieleni. Malarz wykorzystał zarówno ciepłe, jak i chłodne tonacje, które tworzą spójną całość kompozycyjną na obrazie. Wykorzystanie tajemniczej, lewitującej obręczy nadaje całości znamion realizmu magicznego, sugeruje personifikację wymarzonego miejsca i niesie interesujący ładunek emocjonalny.

Obrazy autorstwa Wojciecha "Munke" Mundy są znakomitym pomysłem na awangardową dekorację na ścianę mieszkania, salonu lub sypialni w prywatnym domu, lub na ścianę biura. Unikalne połączenia kolorystyczne i operowanie płaszczyzną kompozycji, czynią z limitowanych, oryginalnych reprodukcji idealną propozycję do nowatorskich kolekcji sztuki pięknej, zarówno prywatnych jak i korporacyjnych. Jeśli jesteście Państwo miłośnikami otwartej symboliki artystycznej, lokata kapitału w obrazy nowoczesne to najlepszy z możliwych wyborów inwestycyjnych oraz kolekcjonerskich. 

Zapraszamy do kontaktu z Galerią Foksal 17 - z przyjemnością będziemy pośredniczyć w sprzedaży najwyższej jakości cyfrowej reprodukcji obrazu Wojciecha "Munke" Mundy "Moja planeta"!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!