Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Po burzy

  • Numer ID 3211
zapytaj o produkt
Cena:
28000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz olejny "Po burzy" powstał w roku 2018 i stanowi znakomity przykład dojrzałego, abstrakcyjnego malarstwa Zdzisława Majrowskiego-Meyro. Nowoczesne obrazy malarza to dzieła o wizjonerskim przekazie wizualnym. Artysta umiejętnie operuje metodą impasto, dzięki czemu w finezyjny sposób nadaje obrazowi tekstury i głębi. Malowidło reprezentuje drugą, ulubioną skalę warsztatową twórcy - obrazy wielkoformatowe. Prezentowana praca powstała na płótnie o wymiarach 100 cm x 80 cm i została wykonana w technice olejnej. Ta luksusowa artystyczna dekoracja sprawdzi się znakomicie jako obraz na ścianę salonu, biura czy biblioteki. Ponadczasowy temat tego dzieła sztuki ożywi reprezentacyjną przestrzeń publiczną, lub prywatne zacisze.

Nowatorskie płótno Constantina Meyro - jak brzmi jego przydomek artystyczny -  to surrealistyczny krajobraz o bogactwie efektów malarskich. Autor wykorzystał w tej kreacji sekwencje horyzontalnie rozmieszczonych smug oraz kształtów o kontrastowej kolorystyce, na tle płowo-różowym. W pracy tej domniemany temat przewodni stanowi kłębowisko multikolorowych, ekspresyjnych pociągnięć pędzla - czerwieni, oranżów, błękitów wraz z kontrapunktem śnieżnej bieli i plamami czerni. Mistrzowska technika nanoszenia medium oraz selekcja barw, pozwalają twórcy obrazu stworzyć wrażenie ożywczego, eterycznego widoku. Scena obserwowana jest przez abstrakcyjny filtr i daje widzowi pełną swobodę interpretacyjną, tylko nieznacznie sugerując tematykę tytułem tego obrazu olejnego.

"Po burzy" to ultranowoczesny obraz olejny, który przyciągnie uwagę wyeksponowany na minimalistycznym tle, w zarówno w stonowanym, jak i barwnym pomieszczeniu. Renomę prac Constantina Meyro buduje bowiem wszechstronność użytkowa, kunszt oraz skoncentrowany przekaz. Dzieła artysty oraz ich estetyka rozpoznawane są przez kolekcjonerów oraz instytucje sztuki na całym świecie. Są to - przede wszystkim - innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Koneserzy chcący rozpocząć przygodę z inwestycją na rynku sztuki współczesnej, znajdą w nich natomiast solidną długoterminową lokatę kapitału. Warszawska Galeria Foksal 17 z dumą poleca "Po burzy" jako obraz na sprzedaż!
znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!