Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Splątani

  • Numer ID 2147
zapytaj o produkt
Cena:
4000 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Prezentowany obraz w kolekcji malarstwa i grafiki Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17 autorstwa Stefana Sławińskiego powstał w 2006 roku. Prace artysty-grafika cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno kolekcjonerów jak i inwestorów. Obraz olejny można podziwiać nie tylko online, ale również w warszawskiej Galerii przy ulicy Foksal 17.

 „Splątani” to obraz olejny namalowany na płycie, w prostej, czarnej oprawie. To dzieło sztuki współczesnej o wymiarach 70 cm x 80 cm. Praca utrzymana jest w ciepłej tonacji dzięki żółciom, złotym brązom i czerwieni. Przedstawia parę kochanków „splątanych” w miłosnym uścisku. Ciekawym elementem obrazu jest wyniesienie go poza standardowe, klasyczne malarstwo sztalugowe. Postacie wychodzą poza namalowaną żółtą ramę, co potęguje efekt trójwymiarowości pracy. W obrazie olejnym Sławińskiego (tak jak i w pozostałych jego pracach) aspektem, który zwraca uwagę jest kolor i intencje artysty, emocje jakie wzbudza obraz, uczucia zawarte w poruszanej przez niego tematyce.

znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!