Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

W ciszy

  • Numer ID 4275
zapytaj o produkt
Cena:
500 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz nowoczesny "W ciszy" jest dziełem Wojciecha "Munke" Mundy z 2017 roku, które mamy przyjemność prezentować dla Państwa w ramach kolekcjonerskiej serii inkografii (cyfrowa technika graficzna z wykorzystaniem tuszu), z sygnaturą autora datowaną 2019. Malarz pochodzi z Dolnego Śląska, a specjalistyczne wykształcenie z zakresu sztuk plastycznych odebrał we Wrocławiu. Zapytany o artystyczną autorefleksję "Munke" powie, że najważniejsza dla niego jest swoboda twórcza i niezależność. Nazywany wolnym duchem malarz, zdecydował się na intensywną pracę artystyczną poza murami wrocławskiej Akademii, dzięki czemu tworzy to, co kocha. Kolejnym przejawem indywidualizmu artysty jest jego inklinacja do techniki mieszanej w malarstwie - w praktyce oznacza to wykorzystanie różnego nośnika pigmentu, od wody po olej. oferowana na sprzedaż "W ciszy" - to inkografia na papierze o formacie miniatury (21 cm x 330 cm). Praca posiada stosowny certyfikat autentyczności reprodukcji.

Kontemplując obraz "W ciszy" dostrzegamy ultranowoczesne wyobrażenie tajemniczego wydarzenia pozaziemskiego. Barwne elementy kreacji umieszczone są na tle białej sfery przytłumionej sinym światłocieniem. Na bliższych planach tego innowacyjnego obrazu widzimy serię wibrujących strug materii, rozchodzących się niczym kosmiczny wiatr. Malarz wykorzystał ciepłe tonacje do stworzenia smug, dominuje rdzawy oranż, błękit morski i lawenda. Kolejny plan dzieła sztuki zajmuje niewielki perlisty balon, którego pasażerów i destynacji widz może się tylko domyślać. Pojawienie się tego elementu nieożywionego nadaje całości kreacji malarskiej znamion realizmu magicznego, sugeruje motyw nieznanej podróży, eksploracji i znaczącego ładunku emocjonalnego.

Obrazy autorstwa Wojciecha "Munke" Mundy są znakomitym pomysłem na awangardową dekorację na ścianę mieszkania, salonu lub sypialni w prywatnym domu, lub na ścianę biura. Unikalne połączenia kolorystyczne i operowanie płaszczyzną kompozycji, czynią z limitowanych, oryginalnych reprodukcji idealną propozycję do nowatorskich kolekcji sztuki pięknej, zarówno prywatnych jak i korporacyjnych. Jeśli jesteście Państwo miłośnikami otwartej symboliki artystycznej, lokata kapitału w obrazy nowoczesne to najlepszy z możliwych wyborów inwestycyjnych oraz kolekcjonerskich. 

Zapraszamy do kontaktu z Galerią Foksal 17 - z przyjemnością będziemy pośredniczyć w sprzedaży najwyższej jakości cyfrowej reprodukcji obrazu Wojciecha "Munke" Mundy "W ciszy".!


znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!