Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 przedstawia:

Wiatr

  • Numer ID 4672
zapytaj o produkt
Cena:
3500 zł
zrób rezerwację
opis pracy:

Obraz "Wiatr" to dzieło Andrzeja Cybury z 2019 roku, reprezentujące zbiór oryginalnych abstrakcyjnych prac malarza. Pochodzący z Małopolski artysta urodził się w 1976 roku, a żyje i tworzy w rodzinnej Bochni. Do około 1998 roku szlifował swój warsztat artystyczny rysując, a następnie wykorzystując jako medium pastele, potem farby olejne. Wkrótce zdobył uznanie lokalnych koneserów dzieł sztuki co zaowocowało wystawami jego prac. Z czasem miał okazję zademonstrować swój talent na wernisażach zagranicznych. Cybura ukształtował swoje unikalne podejście do malarstwa z nurtu realizmu magicznego (vel. realizmu fantastycznego) i w tym kierunku podąża. Epicentrum jego artystycznych zainteresowań i estetycznych wyobrażeń są ludzkie emocje oraz przenikanie się świata realnego z wyimaginowanym. Malarza inspiruje rozmaita tematyka, do kulturowo-społecznych po naturę i podróże. Prezentujemy Państwu egzemplarz z dorobku Andrzeja Cybury, obraz "Wiatr" wykonany w technice mieszanej (akryl i olej) na płótnie o wymiarach 60 cm x 90 cm.

Nowatorskie płótno Cybury to abstrakcyjna aranżacja o bogactwie efektów malarskich. Kontemplując obraz dostrzegamy kompozycję nieposiadającą wyraźnego centralnego punktu. Malarz wykorzystał w tej pracy ciepłe tonacje rozmaitych brązów i miodowej żółcieni.W kilku miejscach znajdują się pociągnięcia pędzlem o ostrej czerwonej barwie. Sekwencje nieregularnych smug wraz z drobiazgowym nakładaniem kolejnych warstw farby, dają znakomity efekt estetyczny. Obraz olejny obserwowany jest przez abstrakcyjne okulary i całkowicie swobodny w interpretacji.

Obrazy abstrakcyjne Andrzeja Cybury to nowoczesne dzieła sztuki, będące wysokiej klasy dekoracją na ścianę salonu, foyer czy saloniku biznesowego. Obraz „Wiatr” odnajdzie się wyśmienicie na ścianie sypialni lub prywatnej biblioteki, zarówno w ciepłym jak i chłodnym pomieszczeniu. Obrazy abstrakcyjne stanowią obecnie lwią część obrotu dziełami sztuki na świecie i są znakomitą alternatywną lokatą kapitału. Są to, przede wszystkim, innowacyjne obrazy olejne o wysokim potencjale artystycznym. Dzieła polskiego malarza mogą być klejnotem w kolekcjach prywatnych oraz komercyjnych, dlatego z dumą polecamy "Wiatr" jako obraz olejny na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z Galerią!znajdź podobne:


polecani artyści


Nasza kolekcja nowoczesnych obrazów stale się powiększa. Wszystkim zainteresowanym kupnem dzieła sztuki, służymy naszą znajomością trendów, artystów z ugruntowaną pozycją rynkową oraz nowych i śmiałych twórców o dużym potencjale. Odkrywamy dla Państwa niuanse pracy autorów obrazów, grafiki i rzeźby, znajdujących się w naszej kolekcji. Przedstawiamy i rekomendujemy twórców sztuki pięknej, którzy według naszej skromnej opinii, są w szczególności warci Państwa uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artystami!