Partnerzy Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17

Zapraszamy Państwa serdecznie na strony partnerów naszej Galerii! Znajdą tu Państwo firmy i instytucje, z którymi współpracujemy i które serdecznie polecamy. Z naszymi partnerami, jak i klientami budujemy wieloletnie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami zapraszamy do działu "współpraca" lub bezpośredni do kontaktu.

Galeria Sztuki Współczesnej Blue-S

W szczególności zapraszamy na stronę naszej siostrzanej Galerii Sztuki Współczesnej Blue-S, gdzie znajdą Państwo ponad 1.500 oryginalnych obrazów olejnych, grafik, akwarel, rzeźb, gobelinów i instalacji artystycznych. Galeria Blue-S istnieje od ponad 14 lat na warszawskim Ursynowie.

Dzieła sztuki z oferty Galerii Blue-S mogą Państwo obejrzeć również w Galerii Foksal17, po uprzednim kontakcie w celu sprowadzenia na prezentację. Galeria Blue-S oferuje również usługi Oprawy Obrazów i Luster, Konserwację oraz Renowację Ram i Dzieł Sztuki. Zapraszamy!


Allegro:

Dzięki partnerstwu z Allegro, tworzymy Strefę Kolekcjonera, w której znajdują się dzieła sztuki z najlepszych galerii i domów aukcyjnych w Polsce. Oprócz częstych licytacji organizowanych przez Allegro, wystawiamy na profilu Galerii Foksal 17 cotygodniowo prace w formie aukcji i kup teraz.