Współpraca z Galerią Sztuki Współczesnej Fokal 17

Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 serdecznie zaprasza do współpracy! Na przestrzeni wielu lat naszej działalności na rynku sztuki nawiązaliśmy mnóstwo wspaniałych kontaktów z artystami, galeriami, instytucjami, doradcami finansowymi i podatkowymi, prywatnymi firmami oraz kolekcjonerami.

Zależy nam na budowie długotrwałych relacji z naszymi klientami, pośrednikami i kontrahentami, dlatego stawiamy na jakość i terminowość naszych produktów i usług. Niezależnie od tego, czy nasza współpraca dotyczy organizacji wystawy, oprawy obrazów, czy sprzedaży dzieł sztuki, dokładamy wszelkich starań, aby każda ze stron była ze współpracy z nami usatysfakcjonowana.

Artyści

W szczególności zapraszamy do współpracy artystów, którym oferujemy nie tylko możliwość promocji swoich prac, ale również bardzo atrakcyjne rabaty przy oprawie autorskich dzieł sztuki. Rabaty na oprawę obrazów, oraz innych dzieł sztuki przyznajemy również domom aukcyjnym oraz innym galeriom sztuki. Zapraszamy!

Architekci i Dekoratorzy Wnętrz

Zapraszamy również do współpracy Architektów i Dekoratorów Wnętrz, którym polecamy nie tylko naszą kolekcję Malarstwa, ale również usługi z zakresu Renowacji i Konserwacji Dzieł Sztuki, oraz Oprawy Obrazów i Luster. Oferujemy atrakcyjne prowizje, oraz kompleksową obsługę, od pomocy przy wyborze ram lub obrazów, przez transport, przymiarkę w lokalizacji inwestora, po montaż

Doradcy Finansowi i Podatkowi

Do współpracy zapraszamy również Doradców Finansowych i Podatkowych, chcących poszerzyć swoją ofertę o inwestycje w dzieła sztuki współczesnej. Oferujemy atrakcyjne prowizje i szkolenia dla pracowników z zakresu sprzedaży nowoczesnych obrazów inwestycyjnych. Dodatkowo organizujemy prezentacje dla zainteresowanych inwestycjami w dzieła sztuki klientów, którymi dodatkowo zajmujemy się w przypadku budowania portfela inwestycyjnego z oferty domów aukcyjnych. Zapraszamy do kontaktu!